На факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся черговий день відкритих дверей. В рамках заходу пройшла ІІІ Регіональна олімпіада з музичного та образотворчого мистецтва, ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Квітуча Україна».

Майбутні абітурієнти мали змогу продемонструвати свої таланти та майстерність. Родзинкою дня відкритих дверей стала концертна програма студентів та викладачів Тульчинського коледжу культури «Пізнаю себе очима глядача». Режисер концертної програми, голова циклової комісії хореографічних дисциплін – Олена Трачук.

Студенти демонстрували неповторні хореографічні постановки, вокальні та інструментальні твори у виконанні: ансамблю народного танцю «Намисто» (керівник – Оксана Маковій); ансамблю українського танцю «Забава» (керівник – Анжела Олянишина); ансамблю естрадного танцю «Глорія» (керівник – Світлана Бегас); естрадного оркестру (керівник – Радислав Козак); ансамблю «Мрія» (керівник – Леся Кузнєцова); солістів – Зоя Гаврильщук, Артем Батринця, Олег Іванов, Інна Ярова, Ірина Далека та ін.

Веселий настрій забезпечили глядачам володарі гран-прі обласного конкурсу ім. Степана Руданського Станіслав Олійник та Ілля Український, а також лауреат Всеукраїнського конкурсу-фестивалю гумору та сатири «Усмішки Глазового» – Дмитро Коробчинський.

На завершення усі учасники були нагороджені дипломами, грамотами та подяками за активну участь в заходах. Декан факультету, доцент Інна Терешко висловила слова вдячності усім причетним до святкового дійства та сподівання на подальшу творчу співпрацю.