20 травня на факультеті іноземної філології плідно й цікаво було проведено два Всеукраїнські науково-практичні семінари «Актуальні проблеми лінгвістики в контексті міжкультурної комунікації» та «Іншомовна освіта як засіб міжкультурного взаєморозуміння націй і народів». У роботі семінарів взяли участь викладачі факультету та гості: кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Редько В.Г.; кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Федусенко Ю.І.; директор Інституту педагогічних та інформаційних технологій Кохан О.В.

Учасниками семінарів розглянуто комплекс питань, зокрема:

• іноземні мови в контексті глобалізації та модернізації сучасного світу;
  • інноваційні технології формування іншомовної комунікативної компетенції;
  • концептуальні питання романо-германської філології;
  • соціально-педагогічні проблеми – зарубіжний досвід;
  • мовна картина світу в контексті полікультурної парадигми;
  • лінгвокультурна освіта в системі вузівської підготовки спеціаліста;

Наприкінці заходу відбувся круглий стіл, на якому пройшло обговорення проблем навчання іноземної мови в середній та вищій школах; якість підготовки майбутніх вчителів, а також були визначені перспективи подальшого співробітництва лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України та факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.