До новорічно-різдвяних свят залишилося зовсім небагато часу, тому на факультеті фізики, математики та інформатики студентська рада на чолі із головою Дмитром Романенком та заступником декана з виховної роботи Яною Усатюк старанно попрацювали над створенням святкової атмосфери. На майстер-класі «Різдвяні прикраси» студентами власноруч було створено яскраві новорічні шедеври для тематичного оформлення факультету. Дівчата створювали об’ємний напис «З Новим роком!», хлопці змайстрували дивовижний камін.

Дружня новорічна атмосфера допомогла не лише виготовити прикраси та задекорувати різні атрибути різдвяно-новорічних свят, а й стерти кордони між іноземними, українськими студентами та викладачами.

Бажаєте отримати заряд позитивного новорічного настрою вже сьогодні – завітайте на факультет фізики, математики та інформатики і Ви відчуєте, що свято наближається!