Напередодні важливих історичних дат студенти факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розгорнули справжню творчу майстерню з виготовлення маків.

Керівники гуртка «Мистецтво творити» Роксолана Мельник та  Марина Строкова допомогли присутнім опанувати техніку виготовлення квітів з гофрованого паперу. Студенти створювали червоні квіти –  символи вшанування пам'яті загиблих під час Другої світової війни. За допомогою звичайних засобів – ножиць, голки і нитки, клейового пістолета в руках дівчат та юнаків папір перетворювався на красиві маківки.

Стилізовані маки, виготовлені власноруч, викликають асоціацію не тільки з квіткою, але і з кривавою раною від кулі. Саме із такими символами представники університету візьмуть участь у пам’ятних заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.