Земля благословляє високими врожаями тих, хто любить на ній працювати. Так і агробіостанція Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини природничо-географічного факультету щедро одаровує колектив співробітників високими врожаями. Плідними є результати науково-дослідної роботи та кропіткої фізичної праці.

Студенти Руслан Ходисько та Максим Скалій, витрачаючи час літніх канікул, переймаються завершенням польових досліджень. Виконуючи наукові кваліфікаційні роботи, вони ретельно опрацювали методику селекційної справи. Залучаючи технічні ресурси університету, а також використовуючи базу Інституту коренеплідних культур НААН України та Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, вони провели обмолот виділених зразків рослин озимої пшениці. Допомагає юним науковцям обмолочувати селекційні зразки пшениці колишній випускник факультету – нині співробітник Інституту фізіології рослин і генетики НАНУ, кандидат біологічних наук Олександр Катеринчук.

Черговий етап досліджень на агробіостанції Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виконується співробітниками кафедри біології та методики її навчання у співпраці з науковцями Інституту фізіології рослин і генетики НАН України.