25 квітня у виставкових залах Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася урочиста презентація звітної виставки творчих здобутків кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини «Мистецький вернісаж». На свято завітали представники Уманської міської ради, викладачі й здобувачі освіти  навчальних закладів міста, колеги-художники, випускники, а також усі, хто не байдужий до світу мистецтва.

Детальніше на сайті

З вітальним словом виступила в. о. декана факультету мистецтв, доцент Інна Терешко, відзначивши, що презентована виставка – подія знакова для міста й університету, адже вона свідчить про вагомий професійний і творчий потенціал колективу кафедри.

Виставка експонуватиметься упродовж місяця за адресою м. Умань, вул. Небесної Сотні, 31.

Запрошуємо всіх поціновувачів прекрасного на спілкування з мистецтвом! Бажаємо позитивних вражень і емоцій, яких сьогодні так не вистачає! Скорішої нам перемоги! Все буде Україна!