Згідно зі спільним розпорядженням Черкаської обласної військової адміністрації та Черкаської обласної ради від 15 квітня 2024 року № 156/10-рс «Про присудження обласної премії молодим науковцям Черкащини у 2024 році», обласну премію присуджено десяти кращим молодим науковцям Черкащини. Серед лауреатів – молоді науковці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: доктор філософії, доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Алла Войтовська та аспірантка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, викладачка кафедри української мови та методики її навчання Інна Лукіянчук.

Обласну премію для молодих науковців Черкаська обласна державна адміністрація заснувала спільно з Черкаською обласною радою, що вручається молодим науковцям, які досягли вагомих наукових здобутків у проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень, здійснюють актуальні науково-технічні розробки та примножують наукові здобутки Черкаської області завдяки академічній активності.

Напередодні Дня Науки в Україні начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець та голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний урочисто відзначили лауреатів обласної премії молодих науковців Черкащини-2024.

Академічна спільнота університету вітає Аллу Войтовську та Інну Лукіянчук – лауреатів обласної премії молодих науковців Черкащини-2024!

Бажаємо вам подальших успіхів у наукових дослідженнях, творчого натхнення та нових звершень, які сприятимуть розвитку освіти та науки в нашій країні!