У рамках відзначення Днів науки за ініціативи кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури факультету української філології проведено круглий стіл на тему: «Мої наукові здобутки». Учасниками заходу стали студенти 3 курсу факультету української філології та студенти 5 курсу спеціалізації «Польська мова». Організатором заходу виступив лектор польської мови, кандидат гуманітарних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Пьотр Пизель.

Із вітальним словом до учасників круглого столу звернулася завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Галина Осіпчук, яка наголосила на особливому значенні польської мови в умовах євроінтеграції та інтернаціоналізації вищої освіти в Україні.

Завідувач Польського культурно-освітнього центру Катерина Кузан ознайомила присутніх із науково-освітніми проектами, які реалізуються в рамках угод про співробітництво з вищими навчальними закладами Польщі.

У ході круглого столу відбувся захист курсових робіт зі спеціалізації «Польська мова» студентами 5 курсу, які продемонстрували свої дослідження, засвідчивши новизну поставлених питань, оригінальність їх вирішення, ступінь володіння методами дослідження, логічність, послідовність, аргументованість, грамотність викладення матеріалу.

Особливо успішно здійснили захист власного наукового проекту студентки 5 курсу спеціалізації «Польська мова» Сніжана Голоднюк та Ілона Шульгінова.

Молоді дослідники надали вичерпні відповіді на запитання членів комісії.