Нещодавно концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олена Ільніцька представляла Україну на Міжнародному літературному фестивалі «Head Read», який проходив за підтримки Міністерства культури Естонії у м. Таллінн. Фестиваль літературного читання присвятили українській поезії.

Учасниками заходу стали представники літературної та музичної еліти таких європейських країн: Естонія, Норвегія, Франція, Італія, Іспанія, Україна. Провідна тема фестивалю  – «Війна. Мистецтво».

Як учасник творчого вечора, присвяченого українській поезії, Олена Ільніцька виконала музичні твори відомих українських композиторів Віктора Косенко «Поема-легенда» та Мирослава Скорика «Мелодія».

Через слово та музику гості і учасники заходу намагались висловити солідарність українському народу, який протистоїть агресору.

Слава Україні! Героям слава!