З 12 до 20 травня 2023 р. проходила міжнародна літня школа «Psychology of Reasoning – Theory, Practice, and Applications», організована Університетом імені Адама Міцкевича (Республіка Польща) для українських партнерських університетів.

Для учасників були проведені цікаві лекції, тренінги, екскурсії. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли студентки факультету соціальної та психологічної освіти Леся Федотова і Людмила Мельник.

В межах роботи проєкту учасниці популяризували українську культуру. Всі учасники отримали сертифікати про участь у міжнародній літній школі.

Проєкт міжнародних літніх шкіл фінансувався Національним Центром Досліджень та Розвитку (NCBR) Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Разом до Перемоги!