З кожним роком кількість іноземних студентів, які навчаються в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини зростає. Активно розвиваються і міцніють українсько-туркменські гуманітарні зв'язки.

З нагоди 27-ї річниці Незалежності Туркменістану Українсько-туркменський культурно-освітній центр спільно з колективом факультету фізики, математики та інформатики організували урочисте святкування знаменної дати. Цікава концертно-розважальна програма з екскурсом в історію становлення республіки Туркменістан - безпосереднє знайомство з культурою та національними традиціями його народу. Туркменські танці та пісні чередувалися з українськими. Вітальну символічну пісню «А ми бажаєм вам добра» підспівував весь зал - щирі побажання українських студентів зворушили іноземну аудиторію. Декан факультету Тетяна Махомета привітала іноземних студентів і, як ведеться у нас на Україні, вручила запашний коровай на вишитому рушнику як символ добробуту, миру й любові.