18 квітня, за сприяння профспілкового комітету університету, адміністрації факультету та студентської ради відбувся конкурс «Міс факультету початкової освіти – 2012». В конкурсі взяли участь 10 студенток, які гідно представили себе, продемонструвавши не лише природну вроду, а й різноманітність талантів та вмінь. Конкурс відбувався в п’ять етапів. За результатами 5-ти конкурсних завдань були визначені переможниці в 10-ти номінаціях.

Переможницею конкурсу краси та інтелекту стала студентка 2 курсу 5 групи Гудзь Яна. Звання «Першої віце-міс» отримала Степанюк Анна – студентка 1 курсу 5 групи, «Другою віце-міс» стала студентка 1 курсу 6 групи Гречина Анна. Всі учасниці конкурсу отримали цінні призи, а глядачі – масу задоволення та позитивних емоцій.