Первинна профспілкова організація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини використовує літній час для організації оздоровлення і відпочинку студентів та дітей працівників. Голова профкому, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Олександр Осадчий розповів, що для поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров’я дітей працівників університету, відновлення їх життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку їх творчих здібностей в рамках літньої оздоровчої кампанії 2015 року здійснено ряд заходів.

Забезпечення дітей працівників закладу якісним літнім відпочинком було пріоритетним напрямком діяльності профкому у реалізації соціальної політики. Так, впродовж канікулярного періоду профспілковим комітетом університету було стовідсотково оплачено перебування 40 дітей працівників у пришкільних таборах, частково відшкодовувалась вартість путівок (60 відсотків) за перебування дітей у дитячих оздоровчих таборах «Мрія» м. Черкаси, (40 відсотків) «Bered-camp-Slavsk» Білгород-дністровського району Одеської області та (20 відсотків) «Джемм» Обухівського району Київської області.

У дитячих оздоровчих таборах, які є частиною соціального середовища, діти могли реалізувати свої можливості, потреби в індивідуальній, фізичної та соціальної компенсації. Хлопчики та дівчатка, які відпочивали у цих оздоровчих таборах залишились задоволеними, адже там були створені умови для розвитку їх здібностей, задоволення індивідуальних потреб і потреб самореалізації.

Оздоровлення студентської молоді здійснювалось під час літніх оздоровчих практик. Відвідавши різні куточки нашої держави, студенти мали можливість вдосконалювали свою предметно-практичну діяльність. Всього оздоровлено близько 360 студентів. Базами оздоровчих практик стали Закарпаття, Карпати, Прикарпаття, зокрема, база Шацького національного природного парку місто Яремче, гірськолижний курорт Буковель, Карпатський національним природний парк Національного природного парку «Синевир», фізкультурно-оздоровчий табір «Ювілейний» с. Степашки Вінницької області.

Студенти на прикладі конкретних життєвих ситуацій пізнавали самих себе, вибудувати власні взаємостосунки. Літній відпочинок, без сумніву, залишає по собі приємні враження!