Викладачі факультету іноземної філології постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня. Літній період не є виключенням. Днями в Івано-Франківську проводилася літня школа, в якій взяли участь і викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Професор Оксана Заболотна, доценти Алла Гембарук та Олена Бевз успішно закінчили 24-годинний курс для викладачів-тренерів. Літня школа проводилася у рамках спільного проекту Британської ради в Україні та Міністерства освіти і науки України «Шкільний вчитель нового покоління».

Учасники працювали над такими темами: «Управління змінами», «Ключові вміння викладача-тренера», «Планування занять», «Спостереження за ходом уроку та його аналіз».

Набутий досвід сприятиме підвищенню як фахового рівня, так і ефективності навчального процесу.