Команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини посіла ІІІ місце серед вищих навчальних закладів Черкащини відкритого чемпіонату області з легкої атлетики, присвяченого 74 річниці визволення Черкас від нацистських загарбників «Меморіал Героя Радянського Союзу, професора Тканка О.В.», який відбувся 15-16 грудня в легкоатлетичному манежі СДЮСШОР міста Черкаси.

Збірну університету представляли дев’ятнадцять спортсменів: Катерина Бурлака, Анастасія Панько, Анастасія Водяна, Людмила Ткаченко, Іван Баштовий, Яна Ткач, Сергій Затуливітер, Артем Затуливітер, Владислав Пустівий, Юрій Кравчук, Микита Кошевой, Владислав Тастанкулов, Максим Боднюк, Максим Маслюченко, Ігор Артишко, Микола Коповал, Валентин Духовний, Владислав Медушевський, Ілона Заіка.

Усі спортсмени достойно виступили у своїх видах програми виконавши нормативи спортивних розрядів з легкої атлетики у закритих приміщеннях. Збірна університету здобула 12197 очок. Найбільшу кількість в командну «скарбничку» принесли капітан команди Катерина Бурлака, спринтери Юрій Кравчук та Максим Боднюк. Підготовкою збірної команди університету з легкої атлетики займалися тренери-викладачі Комар Володимир та Лідія Провозіна.

Отже, легкоатлети університету ідуть на канікули у гарному настрої. Бажаємо нашим спортсменам набратися сил і в новому році добиватися ще більших спортивних досягнень.