Повідомляємо наукову спільноту нашого університету про безкоштовні квітневі вебінари українською мовою від компанії Clarivate, які допоможуть успішній наукової діяльності.

З 5 по 9 квітня заплановано п’ять тем, кожна з яких буде у двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex з можливістю отримати сертифікат учасника. На численні прохання щодня о 13:13 даний вебінар буде транслюватися на сторінці ютуб https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg .

Аби отримати матеріали можна залишити заявку в онлайн-анкеті https://forms.gle/t5SozMpqchoesNeZ9.

 

Учасники, які прослухали більше 90 % основного часу вебінару, що проходить у Webex протягом трьох робочих днів, отримують сертифікат учасника.

Реєстрацію на вебінари, що пройдуть у Webex - відкрито. Перейдіть за посиланням. Натисніть Register та заповніть анкету. У Webex операційна система XP не підтримується.

 

Програма вебінарів:

5 квітня 2021

Тема: Відповідальна наукометрія

Тези: Історичний екскурс. Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники, переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI, beamplots. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни з урахуванням наукометричних даних. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Профілі установи та автора: функції та можливості. Відповіді на запитання.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3ct2vGo

16:15–17:15   https://bit.ly/3eGXVXC

 

6 квітня 2021

Тема: Референс-менеджер EndNote: оформлення публікації за форматом видання

Тези: Можливості і функції EndNote. Початок роботи. Створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей. Імпорт публікацій з Web of Science, онлайн бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті. Формати пристатейної літератури. Оформлення рукописів за форматом журналу. Експорт даних з EndNote. Створення звітів. Відповіді на запитання, які буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3qQyjdx

16:15–17:15   https://bit.ly/3qTzY1H  

 

7 квітня 2021

Тема: Web of Science у новому інтерфейсі

Тези: Реєстрація на платформі. Можливості кабінету користувача. Продовження роумінгового доступу. Характеристики бази Web of Science Core Collection. Алгоритм пошуку та аналіз літератури у Web of Science Core Collection: оператори пошуку, символи скорочення та заміни. Отримані результати: кількість, типи документів, розподіл по роках, отримані цитування, самоцитування та їхній аналіз, h-index. Визначення ключових установ, науковців, країн, які виконують роботи за певною темою, організацій, що фінансували аналогічні дослідження. Збереження історій пошуку та результатів, налаштування автоматичних повідомлень про появу нових документів чи цитувань. Використання Web of Science в освітньому процесі. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/2OWosFP

16:15–17:15   https://bit.ly/2OsjHnA

 

8 квітня 2021

Тема: Презентація здобутків науковця

Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Оцінка наукового доробку автора у Web of Science Core Collection та InCites. Індекс Гірша та beamplots, що впливає на цитованість роботи і як на неї вплинути. Робота з авторськими профілями Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Створення, наповнення, підтримка, коректне застосування. Відповіді на запитання, які буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3bQJdvD

*16:15–17:15   https://bit.ly/3hXu9h9  

* в рамках щомісячних вебінарів кожного другого четверга серії «Clarivate науковцям» або місце зустрічі змінити не можна.

 

9 квітня 2021

Тема: Аналітичний інструмент InCites для науковця та адміністратора

Тези: Оглядовий вебінар з можливостей аналітичного інструменту InCites для наукових установ України. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Як проаналізувати сукупність документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, які буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/2OyG1vG

16:15–17:15   https://bit.ly/30Lh6rg

Прес-центр УДПУ