26 листопада за ініціативи Інноваційного бізнес-інкубатора та кафедри туризму і готельно-ресторанної справи, за фінансової підтримки Профкому УДПУ в особі Осадчого О.С., було проведено конкурс «Туристичні маршрути Уманщини», у якому взяли участь студенти другого і третього курсів економічного факультету УДПУ напряму підготовки «Туризм». Всі конкурсанти, презентуючи свої маршрути, намагались привернути увагу потенційних туристів до маловідомих, але цікавих та привабливих об’єктів Уманщини, а також показали всім, що в нашому місті та регіоні є багато цікавих місць, якими слід пишатися та які варто знати.

Після презентації робіт було визначено переможців, які отримали подарункові сертифікати на матеріальну винагороду. Найкращим був проект «Три дні по Умані» студентки 24 групи Ірини Кривенко. Друге місце зайняли студентки 25 групи Ольга Бабій та Вікторія Хрипта з туристичним маршрутом «Туристичний квест по історичній Уманщині», а студент 35 групи Богдан Нікіфоров зайняв третє місце з проектом «Церковна архітектура туристичної Уманщини».

Всіх учасників конкурсу відзначено за активність у пропаганді туристичного потенціалу рідного краю.