20 березня у вестибюлі корпусу №1 буде проведено конкурс студентських виробів екологічного спрямування «Побутовим відходам − друге життя». Участь у конкурсі братимуть студенти 2-4 курсів природничо-географічного та 5 курсу історичного факультетів. Організаторами конкурсу виступили співробітники науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта».

На конкурсі будуть представлені вироби, виконані із побутових відходів (паперу, пластикових пляшок, відходів харчових продуктів, текстилю тощо). Критерії оцінки виробів: оригінальність, естетичний вигляд, практичне застосування, використання різноманітних відходів.

Запрошуємо відвідати конкурс та оцінити студентські роботи згідно запропонованих критеріїв.