В червні 2012 року студенти 3 курсу природничо-географічного факультету проходили комплексну навчально-польову практику з фізіології рослин, екології, фізичної географії материків і океанів, краєзнавства і туризму в м. Євпаторія АР Крим.

Екскурсійна група

Навчально-польовою практикою передбачено комплексне вивчення території Кримського півострову, що включає дослідження узбережжя Чорного моря, узагальнення знань про фізіологічні процеси в рослинних організмах, особливостей господарської діяльності та впливу людини на природні комплекси, історії виникнення й розвитку господарства району дослідження.

На узбережжі Чорного моря

З метою вивчення видового різноманіття рослин, ендеміків та реліктів Кримського півострова та унікальних рослин усіх континентів студенти відвідали Нікітський ботанічний сад.

Серед бамбукової колекції Нікітського ботанічного саду

Мали змогу студенти відвідати плато найкрасивішої з Кримських гір – Ай-Петрі.

На вершині г. Ай-Петрі (1234,2 м)