6 червня – День журналіста!

Сьогодні своє професійне свято відзначають представники професії, яка покликана доносити суспільству важливу інформацію та новини, стояти на сторожі демократії, формувати національну свідомість і високу духовність особистості.

У цей день університетська спільнота свої вітання адресує викладачам та студентам факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а також усім представникам засобів масової інформації.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, добробуту, злагоди в родинах, переможного миру, творчої удачі і професійних звершень на благо народу України!

Нехай джерело ваших проєктів, задумів, ідей та ініціатив завжди буде невичерпним.