Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

28 липня, у день величного християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо 1030-у річницю з часу хрещення Київської Русі-України. Це свято духовно єднає українців навколо національної ідеї, живить віру у мир та добро на землі.

Хрещення Київської Русі стало епохальною подією, яка визначила подальший розвиток української держави і її місце серед європейських народів, зумовила подальший цивілізаційний та культурний хід історії. Разом із хрещенням київські князі утвердили державність, яка стала однією з найбільш успішних у тогочасній Європі.

Завдяки прийняттю християнства князь Володимир Великий на тисячоліття вперед забезпечив входження Києва до європейської цивілізації, створив умови для формування унікального соціокультурного простору, який був і залишається невід’ємною частиною Європи.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру, довголіття та Господнього Благословення!

З повагою,
ректор Уманського державного