Студентство – це велике, дружелюбне й гомінке братство, тому гостей, що завітали до нашого університету на ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з політології, студрада історичного факультету старалася приймати дуже гостинно, як рідних. Оскільки більшість приїжджих жодного разу не були в Умані, у студраді вирішили познайомити учасників олімпіади з Уманню, забезпечила їх дозвілля. Ті із гостей-конкурсантів, хто надає перевагу прогулянкам, змогли відвідати весняні алеї «Софіївки» у супроводі гіда, а також екскурсію будівлею нового корпусу. Ольга Романенко з Києва та Денис Студенніков з Харкова завітали на одне із зібрань літературної студії «Поетична Кліо», де у невимушеній атмосфері ділилися своїми літературними доробками.

На жаль, три дні пролетіли дуже швидко і усім довелося знову повернутися до звичного життя. Господарі сподіваються, що усі, хто завітав до УДПУ імені Павла Тичини на історичний факультет незалежно від того, яке місце зайняли на олімпіаді, поїхали додому з приємними враженнями. Якщо хтось захоче ще повернутися в Умань, студенти університету їх радо зустрінуть!