Творчий колектив факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини тріо «Serbian Star» блискуче виступив на VI Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт Домінанта» та став володарем Диплома І ступеня.

Конкурс проходив 11-15 квітня 2018 року в місті Харків та зібрав багато талановитих виконавців з різних куточків України, Молдови, Сербії, Білорусії, Росії. Конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого увійшли провідні викладачі України та зарубіжжя.

Вітаємо учасників колективу Джорджевича Александара, Дрманича Йована, Марковича Дарко та художнього керівника – доцента кафедри інструментального виконавства Владислава Гусака із чудовим результатом та бажаємо подальших творчих успіхів!