Студенти-іноземці 31а групи природничо-географічного факультету (куратор Світлана Совгіра) відвідали мальовничий куточок нашої прекрасної України − Буцький каньйон.

Це живописний куточок на річці Гірський Тікич, що розташований біля смт. Буки Маньківського району Черкаської області. За красиві краєвиди Буцький каньйон ще називають «Маленькою Швейцарією». З 1975 року він отримав статус державної пам’ятки природи місцевого значення площею 80 га. Загалом ця місцина є неперевершеною рекреаційною зоною, де можуть як відпочивати, так і займатися альпінізмом (скелелазінням) та плавання на байдарках. Залишки водяного млина ХІХ ст. нині активно реконструюють під готель для туристів.

Туристи отримали естетичну насолоду від пейзажів та краєвидів каньйону та водоспаду «Вир», мостику «Стоунхенджа», відвідин інтригуючих руїн Буцької ГЕС. Екскурсія була цікавою та захоплюючою. Іноземні студенти переконалися, який чарівний і живописний наш Черкаський край.