З 26 по 29 лютого в місті Київ у спорткомплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів.

Участь у чемпіонаті взяли 140 спортсменів з 27 вищих навчальних закладів України. Наш університет на змаганнях представляли два студенти факультету фізичного виховання: у вагових категоріях до 75 кг - Валентин Хмільовий, +90 кг - Вадим Марчак.

У підсумку Вадим та Валентин у своїх вагових категоріях з результатами 104 та 95 підйомів здобули І місця та потрапили до збірної команди України з гирьового спорту. Вони будуть захищати честь нашої держави на VI чемпіонаті Світу, який відбудеться у травні в місті Порту Португалія.

Бажаємо нашим силачам гідно представити університет та країну на чемпіонаті Світу!