В УДПУ відбувся Географічний турнір-2016. Це цікаве й захоплююче змагання знавців науки про Землю, її природу, людей та їх господарську діяльність стало вже традиційним. Цього року крім студентів природничо-географічного та історичного факультетів УДПУ імені Павла Тичини, в цьому заході взяла участь команда з Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Загалом за звання кращого географа 2016 року змагалося дев’ять команд.

Ідейними натхненники турніру стали декан природничо-географічного факультету, кандидат біологічних наук, доцент Руслан Якимчук та незмінні ведучі турніру – кандидати географічних наук, доценти Ірина Кравцова й Олександр Лаврик, а також Юрій Слобонянюк.

Суворе, але справедливе журі: доктор педагогічних наук, професор Оксана Браславська, доктор геологічних наук, професор Сергій. Половка, кандидат географічних наук, доцент Олексій Ситник оцінювало виступи команд, враховуючи бурхливу й емоційну реакцію «гарячих» вболівальників.

Турнір став яскравим дійством, а боротьба між суперниками — запеклою. Приємно вразила ерудованістю та знаннями збірна команда студентів з Туркменістану «Каракум», які склали серйозну конкуренцію всім іншим учасникам. Художні номери за участю українських та туркменських студентів перетворили турнір на незабутнє яскраве шоу. Особливо сподобався глядачам танець «Сонце» у виконанні студентів з Туркменістану.

У запеклій боротьбі перемогу здобули: команда «ГеоІнк» (Вінниця) – ІІІ місце; команда «Грінвіч» (23 група) – ІІ місце; команда «Avalanche» (збірна 3-го курсу) – І місце. Усі команди отримали грамоти та нагороди. Крім того запрошені на «Географічний турнір-2016» спонсори відзначили їх заохочувальними призами. Команда студентів з Туркменістану «Каракум» виграла головний приз профкому університету (голова Олександр Осадчий) — поїздку до Буцького каньону (його ще називають «Маленькою Швейцарією»), що має статус державної комплексної пам'ятки природи місцевого значення.