З 3 до 9 вересня 2023 р. на базі Collegium Polonicum у м. Слубіца (Польща) за ініціативи European University Viadrina Frankfurt (Oder) (Німеччина) та Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) пройшла міжнародна літня школа «Start-ups, transfer and digital studies», організована Університетом імені Адама Міцкевича в Познані. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли декан факультету соціальної та психологічної освіти проф. Оксана Кравченко та студентка інституту економіки та бізнес-освіти Ірина Корнєєва.

Учасникам школи була запропонована цікава та насичена програма, до якої ввійшли лекції, презентації, міжкультурні діалоги та курси вивчення німецької та польської мов.

Організатори створили дружню атмосферу, провели екскурсії  містами Слубіце (Польща), Франкфунрд на Одрі (Німеччина), Берлін (Німеччина).

Всі учасники отримали сертифікати про участь у міжнародній літній школі.

Проєкт міжнародних шкіл фінансується Narodowe Centrum Badańi Rozwoju.