Днями студентство нашого університету вкотре демонструвало свої таланти. Фестиваль «Студентська весна», організатором якого виступила студентська рада (голова – Євгенія Бородай), став уже гарною університетською традицією, адже майже двадцять років поспіль молодь УДПУ доводить, що вона - найталановитіша.

Учасниками фестивалю стали студенти 11 факультетів та інституту, які із задоволенням відгукнулися на ідею продемонструвати свої таланти та творчий потенціал.

Присутні на фестивалі викладачі та студенти мали можливість відчути неймовірну атмосферу мистецького свята, наповненого мелодією весняного співу та барвами юнацької краси.

Концертна програма розпочалася «Веснянкою» у виконанні студентки факультету української філології Юлії Костюк. Тему весни, ніжності та кохання продовжили наступні вокалісти - Тетяна Бадяка із піснею «Кохання золото» та Валерія Салій, у виконанні якої прозвучала композиція «Дівчина-весна», Сергій Фріз та Ірина Юраш, що співали англійською та російською мовами. Патріотичного звучання концерту додали учасники ансамблю «Кліо» Альона Магрук і Наталія Камінська, виконавши пісню «Мова єднає».

Хореографічні таланти нашої молоді теж заслуговують на увагу. Учасники народного ансамблю сучасного танцю «Візаві» (художній керівник Людмила Андрощук) подарували глядачам хвилюючі емоційні композиції «Така як ти» та «Останній день». Енергійне «Танго» у виконанні Інни Криворучко та Олександра Кагал додало фестивалю неймовірного аргентинського запалу та неповторності. Студенти факультету іноземних мов, які є учасниками хореографічного колективу під керівництвом Анастасії Криворотенко, подарували присутнім «Ірландський танець», а Величко Анжеліка майстерно виконала «Східний танець».

У жанрі «художнє читання» свій талант демонструвала Юлія Осадчук. Філософська поезія Ліни Костенко «Між іншим» у виконанні студентки змусила задуматися над вічними категоріями.

Активними учасниками «Студентської весни» стали й іноземні студенти. Глядачі тепло зустрічали виступи чудових вокалістів Джуми Джумаєва та Вепи Джураєва, драйвовий «Брейк-данс» групи «Мікс-стайл» (постановник - Ягшигелдиєв Магтим) та туркменський танець «Близик» (в перекладі - «Браслети», художній керівник Мухиєв Магсад).

Справжній шквал гучних оплесків лунав на адресу студентського театру естрадних мініатюр «Дзеркало» (художній керівник Наталія Алексеєва). Весела мініатюра «Як козаки…» викликала неймовірний сміх у глядацькій залі, аматори-театрали «порвали зал» своїм неймовірним талантом художнього перевтілення у «справжніх козаків».

Фестиваль «Студентська весна» продемонстрував розмаїття творчих номінацій. Це – вокальне й театральне мистецтво, хореографія, художнє читання. Захід став справжньою феєрією юнацької творчості, молодості й таланту.

Наприкінці святкового дійства зі словами вдячності до учасників звернулися режисер-поставник заходу Наталія Алексеєва та голова студентської ради університету Євгенія Бородай, які побажали талановитим студентам УДПУ імені Павла Тичини подальших успіхів у навчальній, науковій та творчій діяльності. Найактивніші студенти та члени студради були нагороджені грамотами, подяками та цінними подарунками.