Кожної весни в університеті проходить фестиваль художньої творчості «Студентська весна», у якому беруть участь студенти всіх факультетів.

Виступає український народний хор «Кобзар» (керівник Анатолій Купчик)

У концертній програмі також взяли участь і загальноуніверситетські колективи, у тому числі український народний хор «Кобзар», лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів ансамбль сучасного танцю «Візаві» та студентський театр естрадних мініатюр «Дзеркало». Звучали пісні, гуморески, вірші. В залі панувала приємна доброзичлива атмосфера. Вдячна глядацька аудиторія підтримувала своїх талановитих друзів.

Студенти-активісти та учасники фестивалю були нагороджені грамотами УДПУ, отримали подяки та цінні подарунки. Особливо були відзначені ті студенти, які в цьому навчальному році закінчують навчання. Тепла і яскрава, завжди розмаїта «Студентська весна» додає наснаги і стимулює до творчості. Спасибі учасникам і організаторам фестивалю за отриману насолоду і хороший весняний настрій!