У наш час існує безліч телевізійних передач, де люди отримують змогу стати знаменитістю на всю країну. Та нам не потрібно їхати на «Україна має талант», щоб побачити справжніх зірок – ми це можемо зробити і у стінах рідного університету.

Нещодавно глядачі фестивалю «ФСПО має талант», який був організований на факультеті соціальної та психологічної освіти, отримали змогу поринути у світ мистецтва, жанри якого не мали обмежень та рамок. Неймовірні враження та чудовий настрій пропонували власні факультетські зірки, які в майбутньому своїми талантами підкорять ще не одну сцену.

Почесними гостями концерту стали проректор з науково-педагогічної роботи доцент Дмитро Балдинюк, голова профкому доцент Олександр Осадчий та проректор з адміністративно-господарських питань Наталія Петренко.

Від того, що відбувалося на сцені, зал був у захваті. Тепер сміливо можна стверджувати, що у зірок факультету соціальної та психологічної освіти з’явилися справжні фанати. Зоряний час настав!