Справжнім випробуванням на витривалість виявився одноденний туристичний похід вихідного дня для студентів ІІ курсу факультету фізичного виховання, яким відзначався Міжнародний день туризму.

Було в ньому все: і дощ, і розпалювання вогнища з мокрих дрів, а потім сушіння одягу та інші екстремальні розваги. Але все по порядку.

Три групи студентів ІІ курсу факультету фізичного виховання під керівництвом викладачів теорії і методики фізичного виховання Комара Володимира Петровича, Каранської Людмили Петрівни та викладача кафедри спортивних дисциплін Вакарчука Максима Миколайовича вирушили в урочище «Сурчане» (Білогрудівський ліс). Потрапивши дорогою під дощ настрій впав, але досвідчені керівники організували швидкий рух до місця бівуаку та розпалювання вогнища, біля якого студенти зігрілися та висушили одяг. За годину дощ закінчився, блиснуло сонце і настрій піднявся.

Після закінчення дощу приступили до заздалегідь розробленої програми походу. До програми входили такі конкурси:

• «Розпалювання вогнища»;
  • «Конкурс строю та пісні»;
  • «Встановлення намету»;
  • «Конкурс кашоварів»;
  • «Транспортування потерпілого»;
  • «Орієнтування за азимутом»;

Найкращими туристами виявились студенти ІІ курсу 2 групи на чолі з капітаном Олександром Бєлкиним.

Проведення таких заходів на факультеті фізичного виховання є традиційним. А далі на студентів чекають змагання з легкої атлетики, важкої атлетики, спортивних ігор та багато іншого.