З нагоди Дня Туризму на економічному факультеті були проведені ряд заходів.

24 вересня студенти всіх курсів прийняли участь у конкурсі найкращої стіннівки на тему «Туризм без кордонів» по закінченню конкурсу були підведені підсумки конкурсу та нагородженні переможці.

26 вересня відбулось засідання круглого столу «Сучасні тенденції розвитку туризму Уманщини» в якому брали участь провідні спеціалісти в галузі туризму м. Умані та Уманського району. По закінченню засідання відбулась урочиста посвята студентів першокурсників в члени Туристичного клубу «Гермес ТУР»

27 вересня завітали на свято гості, студенти Тульчинського училища культури. Вони із захопленням та цікавістю слухали про життя факультету, відвідали Планетарій та взяли участь в інтелектуальному конкурсі «Брейн-ринг».

Святкування Дня Туризму на економічному факультеті пройшло весело та цікаво. Студенти із захопленням приймали участь у різних заходах та отримали безліч позитивних емоцій.