Велике значення в підготовці біологів має навчально-польова практика, одним із напрямів якої є проведення екологічних досліджень у природі.

У червні студенти II курсу природничо-географічного факультету мали можливість здійснити поїздку до Біосферного заповідника «Асканія-Нова» згідно програми навчально-польової практики з екології та відповідно за укладеної угоди між УДПУ та заповідником.

Під час виконання завдань практики були досліджені різноманітні екосистеми степу: «дикий степ», зоопарк, дендропарк.

Дослідження ґрунтового розрізу цілинного степу

Вивчення біорізноманіття та екологічного стану цілинного степу

Вивчення дикої фауни цілинного степу під час сафарі

Вивчення видового складу рослин дендропарку заповідника

Ознайомлення з дикою фауною зоопарку заповідника

Завдячуючи керівництву заповідника – директору Гавриленко Віктору Семеновичу та колишній випускниці природничо-географічного факультету нашого університету Моргун Євгенії Миколаївні практика була цікавою, змістовною. Вона збагатила знання кожного студента і дала можливість відчути емоційну насолоду від спілкування з неповторною природою цього краю.