Актив студентської ради УДПУ імені Павла Тичини (голова студради Євгенія Бородай) організував та провів яскраве й цікаве дійство — «Джентльмен-шоу». Захід був благодійною акцією і зібрані кошти передані учасникам Волонтерського центру «До перемоги».

Конкурсанти, яких було 10, змогли здивувати глядачів та вразити журі, довівши, що вони надзвичайно креативні й талановиті особистості! Кожен по-своєму яскравий та оригінальний!

У першому конкурсі «Візитка» учасники шоу у відео-презентації показували, яким має бути справжній чоловік. Кожен конкурсант коротко представив себе за допомогою відеоролику. Їх старання викликали шквал позитивних емоцій у глядачів, які заповнили актову залу. А журі оцінили їх креативність, оригінальність, уміння представити себе, як особистість.

Другий конкурс «Розминка» передбачав розв’язання життєвої ситуації. Використовуючи акторську майстерність, кожен із студентів оригінально і нестандартно показував свій хист, і у підсумку гідно справився із поставленими завданням.

Найцікавішим та найяскравішим конкурсом вечора був «Конкурс талантів». Журі оцінило артистичність кожного учасника, оригінальність номеру та майстерність його виконання!

Учасники шоу змагалися з великим задоволенням та ентузіазмом, доводячи необхідність проведення подібних заходів. А ще найкращі представники факультетів показали, що хлопці, які навчаються в нашому університеті — розумні, талановиті, вродливі, щирі, мають незламний дух і мужність. Вкладаючи душу у свої номери, конкурсанти показали велику майстерність, порадувавши глядачів, котрі неабияк розважилися. У перерві між конкурсами вони також змогли насолодитись чудовим співом студенток 3 курсу факультету мистецтв Аліни Замойської та Тетяни Борило.

Виступи оцінювало журі, виставляючи за кожний виступ бали. По закінченню змагань голова журі, секретар спостережної ради університету, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко подякувала студраду за організацію та проведення яскравого незабутнього дійства.

Потім відбулася не менш цікава церемонія — нагородження переможців. Глядачі гаряче підтримували своїх улюбленців. Володарем титулу глядацьких симпатій став Богдан Компан (факультет мистецтв). Він же здобув гран-прі конкурсу джентльмен-шоу. 2 місце виборов Віталій Слободяник (факультет української філології), 3 місцеІлля Акобія (факультет початкової освіти).

Приз «Найоригінальніша відео-візитка» завоював Ігор Шевчук (природничо-географічний факультет). Титули дісталися: «Найліричніший номер» — Іллі Бондаренку (факультет соціальної і психологічної освіти), «Прорив конкурсу» — Олександру Кравцю (інститут економіки і бізнес-освіти), «Відкриття конкурсу» — Богдану Грозі (факультет іноземної філології), «Оригінальність конкурсу» — Олександру Кагалу (факультет фізики, математики та інформатики), «Позитив конкурсу» — Олександру Андроніку (технолого-педагогічний факультет), «Стиль конкурсу» — Ігорю Машкаринцю (історичний факультет).

Призи переможцям вручили Наталія Вдовиченко та волонтер волонтерського центру «До перемоги» Людмила Буніна.