Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини вже понад 15 років успішно співпрацює з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). В історії нашої співпраці – спільні конференції, літні школи, стажування та стипендіальні програми, академічна мобільність.

У нелегкий для України час наші партнери та справжні друзі з Польщі виявили ініціативу та передали гуманітарну допомогу, щоб підтримати університет, його працівників, студентів з особливо небезпечних територій, внутрішньопереміщених осіб, які проживають в гуртожитках ЗВО.

Університет отримав продукти харчування, постільну білизну, засоби гігієни, ліки, іграшки та одяг. Велика частина отриманої допомоги була передана також у військові госпіталі, для дітей та жителів Харківської і Донецької областей.

Безмежно дякуємо кожному, хто долучився до збору гуманітарної допомоги. Тільки разом ми здатні подолати ворога та наблизити таку бажану Перемогу.

Дякуємо Вам, що стоїте поруч з нами у ці важкі часи!

Миру і безпеки нам всім!