Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Рябов Валерій досягнув чудових результатів під час Чемпіонату України з веслувального марафону на байдарках і каное, присвяченого пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка.

За результатами змагань в одиночному заїзді серед чоловіків до 23 років на дистанції 26км та в заїзді «двійок» серед чоловіків на дистанції 32 км спортсмен УДПУ здобув 1-і місця.

Попри високий представницький рівень турніру (учасниками змаганнях у Вінниці стали 158 веслувальників трьох вікових груп, які представляли 21 область і міста України) наш студент зумів досягнути високих показників.

Вітаємо Валерія та його тренера із результативним виступом на всеукраїнських змаганнях і бажаємо впевнених перемог у майбутньому!