Міжнародні змагання зі змішаних єдиноборств у рамках святкування Дня міста Умань відбулися 6 жовтня у сквері імені Т.Г. Шевченка біля фонтану «Перлина кохання».

У турнірі взяли участь студенти ІІІ курсу факультету фізичного виховання нашого університету Руслан Первак та Сергій Руснак

Запалу нашим витязям перед початком боїв додавали виступи народного аматорського колективу — вокального тріо «Гонта» у складі викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заслужених працівників культури України Петра Волошина, Василя Семенчука та Валентина Купчика (керівник колективу), а також ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник - старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сергій Куценко).

Обидва наших студенти добилися успіху і в черговий раз принесли славу університету. Сергій Руснак здобув перемогу за очками (одноголосно за суддівським рішенням), а Руслан Первак переміг больовим прийомом в І раунді.

Ми пишаємось вами, хлопці! Вітаємо із досягненнями і бажаємо успішної спортивної кар’єри в подальшому!