25 травня на спортивному майданчику Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась товариська зустріч з футболу між студентами І курсу факультету фізичного виховання та вихованцями дитячого будинку сімейного типу села Громи.

Для дітей це була нагода окрім гарних емоцій отримати ще й корисні уміння і навички футбольної гри, а для студентів — можливість вже на І курсі набути педагогічного досвіду та поділитися спортивною майстерністю.

Маємо бажання, щоб такі заходи якомога частіше відбувалися на спортивних майданчиках Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Майбутні педагоги-фізкультурники розуміють, що здоров’я нації – це багатство країни. Отож, займатися спортом та вести здоровий спосіб життя потрібно кожному.