У зв’язку із закінченням навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» студентам необхідно підписати обхідний лист.

У відділі обліку та працевлаштування студентів університету обхідний лист підписують після проходження всіх позицій, зазначених в обхідному листі. Під час його оформлення повертаються оригінали документів, які видаються лише власникові або за дорученням.

Відділ обліку та працевлаштування студентів знаходиться в навчально-адміністративному корпусі по вул. Садова, 2, 2-й поверх, кабінет №12. Правильність підписання всіх позицій перевіряють та надають консультації завідувач відділу обліку та працевлаштування студентів Вікторія Полєхіна та фахівці І категорії відділу обліку та працевлаштування студентів з питань обліку та роботи зі студентським складом університету Надія Савченко та Олеся Слободянюк.