Ви маєте можливість вступити на факультет довузівської підготовки (навчально-курсове відділення суміжних професій) на навчання за спеціальністю "Соціальний робітник" (професійно-технічна освіта) на денній і заочній формах навчання.

Усім випускникам присвоюється кваліфікація "Соціальний робітник" 3-го розряду і надається свідоцтво державного зразка, яке дає можливість працювати в реабілітаційних центрах, закладах соціального захисту населення, брати участь у роботі з дітьми та молоддю з напрямами діяльності організацій, складати плани для роботи з соціально-виховними групами, виконувати комплекс робіт по догляду за пенсіонерами, інвалідами та одинокими непрацездатними громадянами похилого віку, надавати види соціальної індивідуальної та сімейної допомоги.

Наші переваги:

• якісна освіта;
  • першочергове зарахування на курси довузівської підготовки (безкоштовні консультації під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти);
  • оволодіння іноземними мовами;
  • вивчення основ новітніх комп’ютерних технологій;
  • потужна матеріально-технічна база;
  • якісний професорсько-викладацький склад;
  • якісна підготовка кваліфікованого фахівця;
  • наукова бібліотека;
  • спортивний комплекс (безкоштовне відвідування тренажерних залів);
  • участь у художніх колективах;
  • соціальні гарантії;
  • можливість подальшого працевлаштування.

До вступу подаються такі документи:

• Копія документа державного зразка про освіту;
  • Паспорт (ксерокопію 1, 2 та 11 сторінок);
  • Копія паспорта одного з батьків (ксерокопію 1, 2 та 11 сторінок);
  • Копія медичної довідки (форма 086-О);
  • Копію свідоцтва про шлюб (за потреби);
  • 2 фото 3х4;

Прийом документів з 02. 07. до 31. 07. 2012 року.
Вартість навчання 1800 грн.