У рамках діяльності Науково-дослідного центру педагогічного краєзнавства подвійного підпорядкування (МОНмолодьспорту та НАПН України) відбувся семінар, присвячений 75-річчю від дня народження видатного педагога Черкащини Олександра Антоновича Захаренка.

Студенти мали змогу ознайомитися з освітньою діяльністю та педагогічними ідеями Олександра Антоновича, а також з історією діяльності Авторської школи в селі Сахнівка Корсунь-Шевченківсього району. Під час семінару студенти отримали унікальну можливість дізнатися про маловідомі сторінки життєдіяльності педагога, пов’язаних з співпрацею з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.

Усі учасники зібрання: студенти, аспіранти, співробітники центру, викладачі залишилися під враженням від ідей нашого земляка – корифея педагогічної науки і практики вітчизняного та світового рівнів.