Дні науки на економічному факультеті університету розпочалися з проведення 24 березня 2011 року Всеукраїнської науково-практичної конференції «Реформування економіки України: стан та перспективи».

За ініціативи кафедри економіки підприємства, фінансів та туризму відбулася цікава наукова подія – Всеукраїнська науково-практична конференція «Реформування економіки України: стан та перспективи».

Зі вступним словом виступила ректор університету доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Побірченко Н.С. Наталя Семенівна наголосила на важливості питань трансформаційних перетворень економіки, забезпечення економічної безпеки держави, проведення фундаментальних та прикладних досліджень ученими і студентами та виконала почесну місію – привітала й нагородила цінним подарунком ученицю Соколівського ліцею Поліщук Юлію - переможця конкурсу «Економічні реформи очима молоді», що проводився кафедрою.

Проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції стало важливою подією у житті уманської громади. Студенти та науковці ВНЗ України, державні службовці, представники місцевих органів самоврядування обговорили перспективи реформування економіки, зокрема: основні засади реалізації державної молодіжної політики, реформування малого бізнесу, принципи планування та державного регулювання регіонального розвитку, сучасний стан продовольчого ринку, проблеми розвитку страхового ринку України та інші.