Наближається католицьке Різдво, яке відзначують у Польщі. Щоб створити святкову атмосферу в Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно студентам Уманського державного педагогічного університету УДПУ імені Павла Тичини вручили невеликі подарунки - шапки Святого Миколая з логотипом Університету та програми обміну Erаsmus +.

Керівництво та студрада нашого університету дякують шановним колегам із польського партнерського вищого навчального закладу за доброзичливу і теплу атмосферу, яку вони створюють для наших студентів, що, безумовно, сприятиме активізації міжнародного співробітництва та підвищенню академічної мобільності.

Довідково. Програма Еразмус+ в Україні розпочалась у 2014 р. і підтримує проекти з мобільності і співпраці між організаціями Європи і України в сфері вищої освіти, євростудій, молоді та спорту. УДПУ імені Павла Тичини активно долучився до участі у програмі.