19 червня до університету завітала делегація у складі 28 директорів ЗОШ Ширяєвського р-ну Одеської обл. на чолі з начальником відділу освіти Ширяєвської РДА Одеської обл. Вадимом Шереном.

Відбулася зустріч з керівництвом та колективом УДПУ. Ректор університету проф. Наталія Побірченко розповіла про здобутки та перспективи розвитку вузу. Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, з діяльністю науково-дослідних інститутів, центрів, лабораторій.

На адресу адміністрації, професорсько-викладацького складу університету прозвучали слова вдячності від гостей за творчість, відданість освітянській справі, високопрофесійну підготовку учительських кадрів, у тому числі і для сільських шкіл Одещини.

Результатом зустрічі стало підписання угод про співпрацю.