Уже 15-й рік поспіль в нашому місті проводиться конкурс «Жінка року». 3 березня відбулося традиційне відзначення найкращих жінок, якими пишається міська спільнота. Незмінними організаторами конкурсу залишаються громадська організація «Спілка жінок міста Умані» та міська рада. Цьогоріч переможців обирали в 10 номінаціях.

Лауреатом конкурсу у номінації «Жінка-керівник» стала декан факультету іноземної філології УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Бріт.

Колектив університету щиро вітає Надію Михайлівну із присвоєнням почесного звання «Жінка року 2014». Пишаємося Вашим професіоналізмом, багатим досвідом, науковими досягненнями та самовідданою наполегливою працею на благо факультету й навчального закладу в цілому. Ваш талант керівника та покликання сіяти мудрість і знання викликають повагу серед колег, студентів та співробітників університету.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпних творчих сил та професійних досягнень!