В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини шанують народні традиції та обряди. Напередодні Новорічних і Різдвяних свят для працівників університету було проведене яскраве обрядодійство «Уманська коза», яке підготували факультет української філології та факультет мистецтв: науково-дослідна лабораторія «Проблеми підготовки студентів-філологів до українознавчої роботи в школі», «Театр слова», театр-студія «Вервечка», народний аматорський колектив «Софія», народний аматорський ансамбль «Яворина».

Новорічні традиції історичної Уманщини, колядки, танці, автентичні співи, віншування, різдвяні побажання, традиційні страви наповнили глядацьку залу передсвятковим настроєм. Гості заходу отримали масу позитивних вражень, разом з артистами колядували, щедрували та гучно аплодували!