Днями світ побачило нове число науково-художнього часопису факультету української філології Уманського державного педагогічного університету ‒ «Боговиця».

На першій шпальті свіжого номера читачам представлена стаття магістранта факультету української філології Влада Шукайла «Поезія про війну на сході України», де студент аналізує поетичні рефлексії авторів про одну з найболючіших сторінок сучасної історії України. На другій сторінці – розвідка Артема Гончарука про «Червону руту» Володимира Івасюка. Також подано невеличкий огляд поезій про Умань від магістрантки Тетяни Паславської.

На третій шпальті четвертокурсниця Настя Кириленко аналізує повість Марини Павленко «Моя класнюча дівчинка». До речі, розширений варіант цієї статті отримав друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Закінчує свіже число газети вже традиційна сторінка з публікаціями учасників університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана. Цього разу читайте поезії Наталі Кучеренко, яка, між іншим, щойно випустила в світ ще й свою першу поетичну збірку. Окрім того, на розсуд читача представлено вірші – Дар’ї Данилко, Артема Гончарука, Віки Капуловської, Сергія Мовчана й Насті Самусенко.

Редактором виступила доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Марина Павленко, а макетування та верстку забезпечив лаборант кафедри практичного мовознавства  Ігор Ніколіч.