Чоловіча збірна з баскетболу 3*3 (чоловіки) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виборола бронзову нагороду на змаганнях за програмою універсіади Черкаської області 2024 року.

Змагання проходили в спортивній залі навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького.  Участь у змаганнях взяли команди Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаського державного технологічного університету та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. У наполегливій боротьбі чоловіча збірна з баскетболу УДПУ  посіла третю сходинку цих  змагань.

Вітаємо гравців та тренерів! Бажаємо успіхів у навчанні,  вірити  в себе  і сміливо  перемагати!

Університет пишається своїми студентами!