Доценти кафедри англійської мови та методики її викладання Олена Бевз та Тетяна Капелюшна вибороли стипендії проекту «EMINENCE» у рамках програми «Erasmus Mundus» для проходження місячного наукового стажування у Польщі та Румунії.

Як відомо, проекти «EMINENCE» та «EMINENCE 2» надають стипендії на навчання в партнерських університетах у Польщі, Португалії, Швеції, Франції, Італії, Румунії та Іспанії студентам, магістрантам, аспірантам, докторантам, а також працівникам університетів із України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії (2013 – 2017 р.р.).

Четверо представників нашого вузу, які вибороли стипендію минулого року, вже проходять навчання та стажування у університетах Польщі,Франції та Португалії.

Вітаємо шановних Олену Павлівну та Тетяну Вікторівну і зичимо майбутніх успіхів!