Напередодні Великодніх свят на факультеті професійної та технологічної освіти відбувся майстер-клас з писанкарства «Чарівний світ писанки», у якому взяли участь керівники гуртків СЮТ м. Умані та студенти.

Під час заходу доцент кафедри технологічної освіти Валентина Харитонова ознайомила з історією писанкарства, різноманітними техніками декорування яєць, розповіла про кольори та орнаменти, що використовується у писанкарстві, традиції розпису писанок у різних регіонах України, ознайомила з технологією виготовлення Великодньої писанки у техніці «воскового письма».

Головним результатом майстер-класу стало – набуття практичних навичок створення Великодніх яєць. Не дарма кажуть майстри-писанкарі: писати – дуже приємно, але найприємніше – отримувати результат.